Partneři klubu:
Obec Rozhovice
Roz.png
MŠMT.png
Pardubický kraj.jpg
Facebook

SK Rozhovice -FC Zaječice 4-3

background-large1.jpg
okresní přebor, 12.9.2015

Branky: Kopp 2, Stejskal, Kubeš
Sestava: Pleskot L. - Zvolánek, Mráz, Voženílek V., Sýkora - Kopecký, Nägele, Skyva, Popílek - Kopp, Kadeřábek (Stejskal, Tamchyna, Kubeš, Čopák, Pleskot M.)

Zápas se Zaječicemi měl být a byl vrcholem sobotního posvícení a oslav 95let výročí kopané v Rozhovicích. Po nevydařeném středečním pohárovém utkání byl náš úkol zcela jasný. Vrátit se k naší hře,vyhrát a pobavit naše věrné , ale velmi náročné diváky. První poločas jsme měli hru zcela pod kontrolou a bylo otázkou času kdy se prosadíme. První branku vsítil efektivně nůžkami Kopp po načechraném centru Kadeřábka. Za necelých deset minut bylo ještě veseleji, když se opět trefil Koppp. Bohužel po jediné za to parádní střele soupeř snížil a čekal se dramatický druhý poločas. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním vstřelit brzy branku a utkání rozhodnout. Během deseti minut jsme spálili několik šancí a naopak soupeř po odraženém míči a skrumáži ve vápně štastně srovnal. Po té se opět konalo obléhání soupeřova vápna a obstřelování branky. Díky aktivitě,trpělivosti a hladu po vítězství jsme po brankách Stejskala(as.Kadeřábek) a brance Kubeše šli zaslouženě do vedení 4:2. Další šance jsme již nevyužili a abychom to našim divákům zpestřili, vyrobili jsme chybu v rozehrávce a poslali soupeře do brejku. Hostující útočník nabídku využil a snížil na konečných 4:3.
Příští týden v neděli zajíždíme do Skutče a hlavním úkolem bude naše zlepšená obranná činnost, protože sedm obdržených branek z posledních dvou zápasů je příliš!
23.09.2015 00:38:35
Admin
Naši sponzoři:
Obec Rozhovice

Obec Rozhovice

DUVOX Okna

DUVOX Okna

UNIQA

UNIQA

AGRICOLA Bylany

AGRICOLA Bylany

TAURUS Chrudim

TAURUS Chrudim

Auto Hybeš

Auto Hybeš

Libor Matějka

Libor Matějka

JIROUT Reklamy

JIROUT Reklamy

POHORELEC Čepí

POHORELEC Čepí

ACP Engineering

ACP Engineering

AGROMETALL

AGROMETALL

BOCO Pardubice

BOCO Pardubice

STING Pardubice

STING Pardubice

DSV Road

DSV Road

Doprava a přeprava
Elcarmont

Elcarmont

Montáž systémů SHERLOG, tel: 724 681 733, e-mail: elcarmont@email.cz
RITMO Bylany

RITMO Bylany

PETEK

PETEK

Prodej nářadí PETEK
SVYP

SVYP

SVYP Rozhovice
logo3.png
Poradenstvi_web.jpg

© 2015 SK RozhoviceName
Email
Comment
Or visit this link or this one